Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

25-01-2020

Filharmonia "Karnawał Misia"

W czwartek w przedszkolu odbył się koncert muzyki, grany przez muzyków z Filharmonii z Jeleniej Góry. Dzieci poznały brzmienie dźwięków i nazwy instrumentów.

25-01-2020

Zabawa z plasteliną

Ćwiczenia sprawności ruchowej palców, dłoni i nadgarstka. Zabawa z plasteliną to idealny sposób na poprawę umiejętności związanych z motoryką małą.

25-01-2020

Bal Karnawałowy

W poniedziałek 20 stycznia w żłobku odbył się bal karnawałowy. Wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

25-01-2020

Ptasia stołówka

Praca plastyczna, która polegała na przyklejaniu na kartce ptaszków i ziarenek w karmniku. Przy okazji dzieci przypomniały sobie jak ważne jest dokarmianie ptaszków zimą.

18-01-2020

Dzień babci i dziadka - upominki

Dzieci przygotowują upominek – niespodziankę dla babci i dziadka w formie pracy plastycznej.

18-01-2020

Zabawa na placu zabaw

Korzystając ze słonecznej pogody, dzieci odwiedziły plac zabaw. Ruch na świeżym powietrzu, sprawił dużo radości.

18-01-2020

My się zimy nie boimy i wesoło się bawimy

Tematem zajęć były zimowe zabawy. Dzieci zapoznały się ze sprzętami sportowym takimi jak sanki, narty, łyżwy i „jabłuszko”. Na zakończenie zajęć wesoła zabawa: rzucanie śnieżkami, ulepionymi z gazety .

18-01-2020

Eksperymenty z folią aluminiową

Zabawy z folią aluminiową, które rozwijają dziecięcą kreatywność poprzez łatwe i ciekawe zajęcie.

11-01-2020

Ślady na śniegu

Dzieci rozpoznawały i dopasowywały ślady pozastawiane na śniegu przez ptaszki małe i duże. Zabawa miała na celu wzmocnienie koordynacji wzrokowej.

11-01-2020

Ptaki zimą

Dzieci oglądały ilustracje przedstawiające ptaki zimujące w Polsce. Zapoznały się z ich wyglądem oraz nazwami. Dowiedziały się także, czym żywią się ptaki. Na koniec zajęć dzieci wykonały pracę plastyczną ,,Wróbelek’’- która polegała na wyklejaniu kolorowej bibułki konturu wróbelka.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...