Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

10-12-2019

Lekcja samorządności w Szkole Podstawowej nr 4

Dlaczego demokracji warto się uczyć? Na to pytanie kluczowe odpowiadali uczniowie klas ósmych na lekcji wiedzy o społeczeństwie.

09-12-2019

,,Nocne spanie – na Mikołaja oczekiwanie”

Noc z 6 na 7 grudnia 2019 roku uczniowie klas I – III spędzili w nietypowy sposób. Po raz pierwszy w naszej szkole miało miejsce długo wyczekiwane przez najmłodszych ,,Nocne spanie – na Mikołaja oczekiwanie”.

10-12-2019

„Napisz list, zmień życie” – Maraton Pisania listów w Czwóreczce

Kolejny raz uczniowie z naszej szkoły zaangażowali się w działania globalnego ruchu - zrzeszającego ponad 7 milionów osób z całego świata - Amnesty International.

09-12-2019

Spotkanie z pisarzem - SP3

4 grudnia w Galerii Pod Schodami odbyło się spotkanie z Marcinem Pałaszem.

09-12-2019

,,Mam Talent!”

W Miejskim Domu Kultury w Lubaniu odbył się Andrzejkowy Festiwal Talentów. Uczestnicy z terenu powiatu lubańskiego zaprezentowali swoje możliwości wokalne, muzyczne oraz taneczne.

08-12-2019

Gdy renifery mają przerwę...Mikołaj nie próżnuje.

W tym roku dzieci ze Słonecznego przedszkola wybrały się na wycieczkę w poszukiwaniu Świętego Mikołaja. Autobusy przemierzały kolejne kilometry. A dzieci z niecierpliwością wypatrywały Świętego....

08-12-2019

Finał akcji "Kolorowe kredki" - PM 1

Zebrane kredki ołówkowe i świecowe posegregowaliśmy wg kolorów , spakowaliśmy i gotowe czekają do wysyłki. Dzięki tej akcji pomogliśmy wyjątkowym i niezwykłym dzieciom.

08-12-2019

Świąteczna kartka dla Przyjaciela z daleka - PM 1

Dzieci z grupy IV wykonały świąteczne kartki z życzeniami dla kolegów i koleżanek z przedszkoli z zagranicy ; Anglii i Niemiec.

08-12-2019

Mikołaj, Mikołaj jedzie samochodem...

'6 grudnia jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie..." 6 grudnia w PM nr 5 im. J. Tuwima w Lubaniu odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą białą brodę...

08-12-2019

Wicherki ze Słonecznego Przedszkola w Talent Show.

Grupa naszych "Wicherków" uczestniczyła w jubileuszowej edycji Talent Show w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza W Lubaniu. Żwawą poleczką pt. "Dziadek" i...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...