Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

17-02-2020

Dzień pizzy

12 lutego dzieci ze żłobka starszego bawiły się w kucharzy i przygotowywały pizzę. Z wielką frajdą smarowały ciasto sosem, nakładały warzywa i posypywały serem.

17-02-2020

Zabawy z lustrem

Na zajęciach robiliśmy miny do lusterka - określając wesoły lub smutny wyraz twarzy. Zadaniem dziecka było określić jaką przedstawia minkę, wybrać odpowiednie kółeczko i włożyć je do pudełeczka z wesołą lub smutną twarzą. 

10-02-2020

Dopasowywanie kształtów

Jest to ćwiczenie rozwijające percepcję wzrokową dziecka. W tym celu wykorzystaliśmy drewniane patyczki, na których narysowane były różne wzorki – takie jak kropki, kreski i gwiazdki. Zadaniem dzieci było dopasowanie wzorków na patyczkach do wzorków na kartkach.  

09-02-2020

Zimowe okno

Praca plastyczna przedstawiająca okno z zimowym widokiem. Na niebieską kartkę dzieci przyklejały z pasków białego papieru okienko i śnieg, a paluszkiem odbijały białe śnieżynki. Zajęcia miały na celu rozwijanie własnej inwencji twórczej i doskonalenie sprawności plastycznych .

09-02-2020

Domek z koca

Dzieci chętnie bawią się w budowanie domku z koca. Taki domek jest ulubionym miejscem do wspólnych zabaw, a jednocześnie daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa.

03-02-2020

Dzień Babci i Dziadka

31 stycznia w naszym żłobku odbyło się spotkanie z okazji Święta Babci i Dziadka. Licznie przybywający goście zasiedli przed sceną i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu.

03-02-2020

Kwiatki dla babci i dziadka

Kolorowa praca plastyczna z motywem kwiatowym. Wycięte elementy różnokolorowych kółek z papieru dzieci przyklejały na kartkę za pomocą kleju. To pierwszy etap pracy plastycznej.

31-01-2020

Woreczki sensoryczne

Na zajęciach Nasze maluszki bawiły się woreczkami sensorycznymi. Woreczki były wypełnione żelem (np. do włosów), w którym były umieszczone małe guziki. Na woreczkach narysowne były...

31-01-2020

Laurki dla Babci i Dziadka

Kocham mocno Babcię, Dziadka To nie żarty moi mili Dzisiaj im życzenia składam By sto latek jeszcze żyli! Dzieciaczki z grupy młodszej wykonały przepiękne laurki z okazji Dnia Babci i Dnia...

31-01-2020

Bal Karnawałowy w żłobku młodszym

20 stycznia odbył się u maluszków długo wyczekiwany Bal Karnawałowy. Tego dnia Nasze maluszki były zabawnie i pomysłowo przebrane, a barwny wystrój sali, na której było pełno...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...