Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

12-03-2020

Ważne wiadomości z SP1.

W związku z zaistniałą sytuacją Dzień Otwarty zostaje odwołany. Sekretariat szkolny czynny w godzinach 7.00-15.00. Rekrutacja do klas pierwszych nadal trwa.

12-03-2020

Odwołane próby sprawności fizycznej.

Odwołane próby sprawności fizycznej dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do oddziałów sportowych.

12-03-2020

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Początkowo wydarzenie to świętowały jedynie państwa europejskie, ale już od lat DBI przekracza granice Europy angażując państwa z całego świata.

12-03-2020

Szkolny Konkurs Ortograficzny klas II i III

W dniu 03.03.2020 odbył się szkolny etap Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Mały Mistrz Ortografii”.

12-03-2020

SPOTKANIE W MUZEUM REGIONALNYM - MALI DETEKTYWI NA TROPIE …

W ramach realizacji projektu „ Mali detektywi na tropie geologicznych odkryć” uczniowie klasy 3 b spotkali się z Panem Łukaszem Tekiela i Panem Piotrem Lejczakiem w Muzeum Regionalnym w Lubaniu.

12-03-2020

„MALI DETEKTYWI NA TROPIE GEOLOGICZNYCH ODKRYĆ” KOLEJNE ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU - POSZUKIWANIE MIN

Okolice Lubania to obszar, który jest bardo urozmaicony pod względem budowy geologicznej. Po wcześniejszych zajęciach w terenie w okolicach Leśnej, gdzie niestety oprócz gnejsów z miką nie znaleźliśmy nic, podjęliśmy się wydobycia ukrytych minerałów w sztabkach gipsu, które dostaliśmy w prezencie.

12-03-2020

CZY GEODETA I GEOLOG MAJĄ COŚ WSPÓLNEGO? – SPOTKANIE Z PANEM WIESŁAWEM KARCZEWSKIM

Na zaproszenie 3b, która chciała uzyskać rzeczowe wsparcie w realizacji projektu „Mali detektywi na tropie geologicznych odkryć”, przybył do klasy Pan W. Karczewski, który jest geodetą, ale z zamiłowania pasjonatem budowy Ziemi, kolekcjonerem skał i przepięknych minerałów

12-03-2020

„Postaw na zieloną energię” – wycieczka do Dobkowa

Na kolejną wycieczkę wybraliśmy się na warsztaty ekologiczne do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie. Uczestniczyliśmy tam w zajęciach „Postaw na zieloną energię”. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się co to jest energia odnawialna.

10-03-2020

Teatr Iluzji Aleksandra Tkacza w SP2.

9 marca br.,w naszej szkole gościliśmy Teatr Iluzji Aleksandra Tkacza. Aktorzy zaprezentowali niesamowity spektakl przygotowany z myślą o dzieciach i młodzieży.

09-03-2020

Mistrz ortografii klas II- III w SP1

W dniu 04 marca 2020r. w naszej szkole uczniowie klas II i III, którzy świetnie radzą sobie z pisownią „trudnych” wyrazów, wzięli udział w Szkolnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”. Tegoroczne eliminacje były związane z tematem przewodnim ,,Szkolne życie”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...