Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

21-02-2020

Cyfryzujemy lubanian!

Ruszyły szkolenia w ramach projektu E-aktywni. Zwiększenie kompetencji cyfrowych oraz doposażenie szkolnej bazy dydaktycznej w sprzęt cyfrowy to główne cele projektu realizowanego przez Miasto Lubań wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju.

12-02-2020

W trosce o zielone płuca miasta

Wycinki, ale też nasadzenia czekają park na Kamiennej Górze. Działania mają na celu ochronę terenu zielonego, a przy tym nawiązują do jego historii.

17-02-2020

Młodzi, aktywni, z perspektywami

Młodzieżowa Rada Miasta Lubań prężnie rozwija swoją działalność i sięga już poza Salę Rajców w Lubaniu.

Oświata

20-02-2020

Mały strażak z SP 2 na turnieju OSP.

Mikołaj Szłabowicz, uczeń klasy IIa SP 2 w Lubaniu, jest najmłodszym w Polsce ochotniczym strażakiem OSP Radostów, który z wielką ochotą, pasją i zaangażowaniem włącza się w prace i akcje swojej drużyny.

20-02-2020

"Płatki Śniegu"

W ciągu ostatnich miesięcy Maluszki ze żłobka młodszego poznawały wiele piosenek o tematyce zimowej. Ostatnio na liście dzieciaczków królowała piosenka pt.:"Płatki Śniegu". Nasze...

Kultura i sport

18-02-2020

Zaproszenie dla organizacji pozarządowych do udziału w festynie Dzień Aktywnej Rodziny „DAR” 2020

Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" i Miasto Lubań zapraszają organizacje pozarządowe i aktywne grupy nieformalne z Lubania i gmin powiatu lubańskiego do udziału w festynie Dzień Aktywnej Rodziny DAR, który odbędzie się 7 czerwca 2020 w Lubaniu.

13-02-2020

Weź udział w naszym jarmarku i zostań wystawcą!

W kwietniu, wiosenna i świąteczna aura zagości w sercu Lubania dzięki przybyłym wystawcom. Zapraszamy rękodzielników, producentów, handlowców, organizacje pozarządowe – wszystkich, którzy zechcą zaoferować swoje produkty do sprzedaży podczas tegorocznego Jarmarku Wielkanocnego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...