Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
12-09-2012

Zapisz się na newsletter

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać szybciej niż inni informacje z Lubania i nie tylko.
 

Aby zarejestrować się w serwisie Newsletter Lubań, wystarczy wysłać adres swojej poczty mailowej na adres: promocja@luban.pl . Zapisując się do serwisu, Użytkownik akceptuje poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych przeze mnie przez Łużyckie Centrum Rozwoju, ul. Rynek - Sukiennice 38, 59-800 Lubań w celu otrzymywania drogą elektroniczną wiadomości na tematy związane z działalnością Gminy Miejskiej Lubań, jej organów i jednostek organizacyjnych. Oświadczam, że znam prawo do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych. Dane podaję dobrowolnie.

Nie chcesz otrzymywać więcej informacji z Lubania poprzez serwis Newsletter? Żaden problem: wyślij wiadomość e-mail na adres: promocja@luban.pl w temacie wpisując: "Rezygnuję z serwisu Newsletter Lubań".

 


Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...