Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

25-02-2014

Nie boją się ratować

Trwa pierwsze z zadań realizowanych w ramach PROGRAMU REWITALIZACJI SPOŁECZNEJ ŚRÓDMIEŚCIA MIASTA LUBAŃ. Dzieci i młodzież pod okiem instruktorów ćwiczą, by nie bać się ratować.

25-02-2014

Ogłoszenie o przetargu

BURMISTRZ MIASTA LUBAŃ
ogłasza
kolejny przetarg ustny nieograniczony

na dzierżawę nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Miejskiej Lubań, położonej w Lubaniu przy ul. Papieża Jana Pawła II

24-02-2014

luban.pl w liczbach

Od kilku lat w Lubaniu trwa internetowa rewolucja, coraz więcej osób surfuje po Sieci, wyszukując informacje związane z miejscem, w którym żyje. O ile sąsiedzi, jak Bolesławiec i Zgorzelec, walkę o wpływy w Sieci przeżyli jeszcze w 2005 czy 2006 roku, o tyle Lubań obudził się nieco później. Dobrym przykładem zmian w lubańskim Internecie są zmiany na oficjalnej stronie miasta. W ubiegłym roku znów sporo się tu działo.

24-02-2014

Bezpłatne szkolenie komputerowe dla osób niepełnosprawnych

Stowarzyszenie Wsparcie Zrównoważonego Rozwoju „Barka” informuje o bezpłatnym kompleksowym szkoleniu komputerowym dla osób niepełnosprawnych w wieku 18-64 lat.

21-02-2014

Nie masz pracy? TERAZ TY!

Zapraszamy osoby poszukujące zatrudnienia do udziału w bezpłatnym projekcie. 

20-02-2014

Nowy wideoinformator

Zapraszamy do oglądania nowego wideoinformatora! Tym razem w kronice wydarzeń naszego miasta:

  • pisarka Kasia Bulicz - Kasprzak odwiedza swoje miasto
  • zmiana w OSS SG
  • operetkowy koncert "Zaśpiewajmy o miłości"

 

 

20-02-2014

Wywóz odpadów wielkogabarytowych

UWAGA MIESZKAŃCY !!!

W ramach wystawki będą zabierane wyłącznie odpady gabarytowe, czyli meble i sprzęt gospodarstwa domowego umieszczone w ustawionych na placach, skwerach i ulicach miasta kontenerach. Wywóz gabarytów odbędzie się wg następującego harmonogramu:

20-02-2014

Nie masz pracy? TERAZ TY!

Zapraszamy osoby poszukujące zatrudnienia do udziału w bezpłatnym projekcie.

19-02-2014

Twój dowód osobisty mógł stracić ważność – sprawdź to!

Przypominamy o 10-letnim okresie ważności dowodów osobistych wydanych osobom pomiędzy 18 a 65 rokiem życia. W 2014 roku tracą ważność dowody osobiste wydane w 2004 r. oraz dowody osobiste wydane osobom małoletnim w 2009 r.Zachęcamy do sprawdzenia terminu ważności dowodu osobistego i dopełnienia obowiązku wymiany dokumentu w przypadku upływu tego terminu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...