Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
12-12-2019

Chociaż za oknami brak śniegu, to świąteczny nastrój zagościł już w naszej szkole za sprawą wyjątkowego Gościa, który już od samego rana witał uczniów, pracowników szkoły oraz rodziców, częstując czekoladkami. Mikołajki to szczególny dzień, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci.

Wizyta tak miłego gościa sprawiła nam sporo radości. Mikołaj odwiedził  uczniów w klasach, wręczając każdemu prezent.

Był to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty.   Członkowie Samorządu Uczniowskiego, którzy właśnie w tym dniu byli pomocnikami Świętego Mikołaja, rozdali wszystkim uczniom słodycze ufundowane przez Radę Rodziców. Uczniowie odwdzięczyli się naszemu znamienitemu gościowi, śpiewając przygotowane piosenki i recytując wiersze.

Z pewnością był to dzień pełen niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy Radzie Rodziców za finansowe wsparcie, dzięki któremu do naszych uczniów trafiły upominki od tak ważnego gościa. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu i jego opiekunowi pani Agnieszce Janickiej, za wspaniałe przygotowanie tej uroczystości.

W tym wyjątkowym dniu „mikołajowe" czapki przyozdabiały głowy całej społeczności szkolnej. Fani Mikołaja, czyli wszyscy zachwyceni uczniowie, zaprosili go na pożegnanie do wspólnego zdjęcia.

Szkoda, że mikołajki są tylko raz w roku!

A.O.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...